POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i logistyce artykułów z branży biurowej. Nasza oferta skierowana jest do wyspecjalizowanej grupy odbiorców – hurtowni, firm biuroserwisowych, profesjonalnych firm sprzątających, sieci handlowych oraz e-commerce. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem: działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Teren naszej dystrybucji obejmuje niemal wszystkie kraje Unii Europejskiej.WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Specjalizujemy się w imporcie, eksporcie i dystrybucji krajowej artykułów biurowych i szkolnych oraz zabawek. W ostatnich latach asortyment został poszerzony o środki ochrony osobistej i środki czystości. W 2021 roku nasza marka spożywcza LifeUp została poszerzona o nową gamę kaw i żywności ekologicznej. Stworzyliśmy również nową markę IDEA HOME, która obejmuje artykuły gospodarstwa domowego. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości innowacyjne produkty dla wymagających klientów oraz najpopularniejsze w konkurencyjnych cenach oferowane w kontraktach publicznych i konkurencyjnych. Współpracujemy z ponad 100 największymi światowymi producentami, a oferta obejmuje ponad 2000 produktów.

Zależy nam na kształtowaniu oferty w taki sposób, aby kompleksowo zaspokajać potrzeby odbiorców, którzy mogą tym samym w jednym miejscu zamawiać produkty szczegółowo wyspecyfikowane z różnych branż.

MARKI

W naszej ofercie znajdziesz produkty marek: PLUS, UCHIDA, LEVIATAN, D.RECT, SMART, RECORD, HOT 1, S’COOL oraz LifeUp. Posiadamy wyłączność na dystrybucję w kanale biurowym środków czystości marki CLEAMEN, KRYSTAL, ISOLDA oraz środków ochrony pracy marki CANIS.DBAMY O WYSOKĄ JAKOŚĆ

Od 2002r. stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001. Oferowane przez nas produkty są bezpieczne oraz zgodne z aktualnymi wymogami Unii Europejskiej.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Dostawy są realizowane za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Czas dostawy wynosi 24h (dla zamówień składanych do godziny 14:00). Zamawiający ma pełną kontrolę nad procesem realizacji jego zamówienia za pośrednictwem platformy B2B oraz informacji przesyłanych pocztą elektroniczną.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Managerami Sprzedaży w celu szczegółowego zapoznania się z warunkami współpracy.

PLATFORMA B2B

Zalecamy składanie zamówień bezpośrednio na naszej platformie zakupowej. Pełny dostęp uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z działem handlowym: biurowe@leviatan.pl.